• Infolinia: 801 011 282
  • biuro@remax-gold.pl

Apartamenty Zabrze

Marzysz o zakupie nowoczesnego apartamentu w Zabrzu? Chętnie pomogę Ci w jego wyborze. Skontaktuj się ze mną i zapytaj o ofertę nowych apartamentów w dowolnie wybranej dzielnicy Zabrza!

Informacje o apartamentach w Zabrzu

Zabrze to miasto leżące w samym środku Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, które może pochwalić się doskonałą lokalizacją, sporą liczbą zabytków architektury oraz dużą ilością zieleni. Z roku na rok coraz większa liczba młodych osób migruje do Zabrza już nie tylko z zamiarem studiowania na pobliskich uczelniach, ale przede wszystkim chęcią stałego pobytu. Na rynku nieruchomości sporym zainteresowaniem cieszą się apartamenty w Zabrzu, których charakterystyka zostanie opisana poniżej.

Zabrze – opis miasta

Zabrze to śląskie miasto położone na Wyżynie Śląskiej, przez miasto przepływają dwie rzeki: Bytomka oraz Kłodnica. Miasto uzyskało prawa miejskie w roku 1922. Zabrze sąsiaduje z takimi miastami jak: Gliwice, Bytom, Ruda Śląska oraz powiatem gliwickim jak i tarnogórskim. Podział administracyjny dzieli Zabrze na 15 dzielnic oraz 3 osiedla.

Na terenie miasta znajdują się liczne zabytkowe kamienice, obiekty sakralne oraz osiedla robotnicze charakterystyczne dla XIX oraz XX wieku. Do najbardziej popularnych zabytków zaliczyć można: zabudowę kopalni „Guido”, zabudowę kopalni „Królowa Luiza”, wieżę ciśnień huty Donnersmarcka, kolonię patronacką Ballestrema, hotel Admiralspalast, budynek Muzeum Górnictwa Węglowego, pałac w Mikulczycach czy kościół pw. Świętego Jana Chrzciciela.

Sporą część Zabrza zajmują liczne parki miejskie, a także szklaki turystyczne. Ponadto mieszkańcy miasta mogą korzystać z dwóch miejskich kąpielisk, galerii, skansenów, teatru czy kin. Na terenie miasta znajdują się również muzea takie jak: muzeum Miejskie, muzeum Techniki Wojskowej oraz muzeum Górnictwa Węglowego.

Apartamenty Zabrze – charakterystyka rynku

Statystycznie średnia cena kupna apartamentu w Zabrzu mieści się w przedziale od 115 000 złotych do 315 000 złotych. Różnica w cenie nieruchomości w Zabrzu jest zależna od powierzchni użytkowej lokalu, a tym samym liczbie pokoi, położenia na kondygnacjach budynku jak i samej lokalizacji na terenie miasta.

Najtańsze apartamenty w Zabrzu posiadają łazienkę, kuchnię, przedpokój oraz dwa pokoje. Część nieruchomości posiada własny balkon. Jeżeli chodzi o droższą grupę apartamentów w Zabrzu to składają się one z: łazienki, kuchni, przedpokoju oraz 3 pokoi. Część apartamentów z tej grupy cenowej posiada własny balkon, a także własny ogród.

Profesjonalny pośrednik nieruchomości

Re/Max Gold to profesjonalna agencja nieruchomości, która na rynku działa już od kilku lat. Siedziba firmy mieści się w samym centrum Górnego Śląska – Katowicach. Licencjonowani pracownicy agencji stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach zawodowych, a także wymianie doświadczeń z innymi agentami nieruchomości.

Re/Max Gold jest członkiem międzynarodowej sieci agencji nieruchomości Re/Max. Współpraca z wiodącymi agencjami na rynku wpływa na jakość usług świadczonych przez naszą agencję. Zatem jeśli jesteś zainteresowany kupnem apartamentu w Zabrzu bądź jego sprzedażą skontaktuj się z naszym licencjonowanym agentem, który dopełni wszelkich formalności związanych z nabyciem nieruchomości. Nasz pracownik opracuje ofertę handlową dopasowaną do Twoich potrzeb. Planujesz zaciągnąć kredyt na kupno nieruchomości? Powiadom o tym naszego agenta, który przedstawi Ci naszą ofertę kredytową. Wówczas wysokość rat będzie dostosowana do Twoich potrzeb.

W naszej ofercie znajdziesz również: apartamenty, domy do wynajęcia, domy Mikulczyce, domy Pawłów, domy Rokitnica, domy na sprzedaż, działki budowlane, kawalerki, lokale do wynajęcia, mieszkania do remontu, mieszkania do wynajęcia, mieszkania Biskupice, mieszkania Helenka, mieszkania Mikulczyce, mieszkania Zaborze, mieszkania Rokitnica, nowe domy Zabrze, nowe mieszkania.

Apartamenty Zabrze

SKONTAKTUJ SIĘ Z RE/MAX Gold

telefon biura nieruchomości w Zabrzu

telefon: 32 776 01 70
tel. kom.: 665 167 906

ikona adresu

ul. Kopernika 26
40-064 Katowice

ikona email

e-mail: biuro@remax-gold.pl

ikona skype

gadu-gadu: 4185770
skype: remax-gold

SPRAWDŹ JAK DO NAS TRAFIĆ