• Infolinia: 801 011 282
  • biuro@remax-gold.pl

Domy na sprzedaż Mikulczyce

Marzysz o własnym domu w Mikulczycach? Liczysz na spokojną i bezpieczną transakcję zakupu? Skontaktuj się ze mną i zapytaj o naszą ofertę domów na sprzedaż w tej właśnie dzielnicy miasta!

Informacje o domach w Mikulczycach

Zabrze to miasto leżące na południu Polski, które należy to Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Ze względu na dogodną lokalizację, a także rozbudowaną sieć komunikacji miejskiej wielu nowych mieszkańców pragnie skorzystać z szerokiej oferty domów na sprzedaż w Zabrzu-Mikulczycach. Nic dziwnego, że lokalny rynek nieruchomości staję coraz bardziej popularny. Duża powierzchnia terenów zielonych w mieście, dobra komunikacja na terenie miasta jak i miast sąsiadujących przyciąga potencjalnych mieszkańców.

Zabrze – charakterystyka miasta

Zabrze położone jest w południowo-zachodniej Polsce nad rzekami Bytomką oraz Kłodnicą, w dorzeczu Odry. Miasto uzyskało prawa miejskie w roku 1922. Zabrze administracyjnie sąsiaduje z: Bytomiem, Gliwicami, Rudą Śląską oraz powiatem tarnogórskim i powiatem gliwickim. Na terenie miasta znajdują się liczne zabytki architektury z przełomu XIX i XX wieku, a także ośrodki kulturalno-rozrywkowe takie jak: Dom Muzyki i Tańca, Teatr Nowy im. Gustawa Morcinka, kina, miejskie domy kultury, Filharmonia Zabrzańska, Muzeum Techniki Wojskowej, Muzeum Górnictwa Węglowego, skansen górniczy „Królowa Luiza” czy skansen podziemny „Guido”.

Mikulczyce to dzielnica Zabrza w której mieści się dekanat Zabrze-Mikulczyce. Dzielnica została przyłączona do miasta w roku 1951, wcześniej administracyjnie należała do gminy wiejskiej Mikulczyce. Na terenie Mikulczyc można odnaleźć takie zabytki architektury jak: kapliczka św. Jana Nepomucena, ratusz, wzgórze kościelne, budynek Zespołu Szkół nr 10, budynek stacji kolejowej, kościół św. Teresy, dwór mikulczycki czy budynek dawnej kopalni.

Domy na sprzedaż Zabrze-Mikulczyce

Średnia cena domów na sprzedaż w Zabrzu-Mikulczyce rozpoczyna się od 285 000 złotych. Całkowita powierzchnia użytkowa opisywanej nieruchomości posiada 66 m2. Lokal składa się z łazienki, kuchni, przedpokoju oraz dwóch pokoi. Najdroższe domy na sprzedaż w Zabrzu-Mikulczycach wahają się w przedziale 530 000 – 580 000 złotych. Na wysokość ceny wpływa lokalizacja nieruchomości, a także powierzchnia użytkowa i liczba pokoi.

Zainteresowała Cię oferta domu na sprzedaż w Zabrzu-Mikulczycach? Skontaktuj się z licencjonowanym agentem Re/Max Gold, który przygotuje ofertę handlową dostosowaną do Twoich potrzeb.

Agencja nieruchomości

Re/Max Gold to profesjonalna agencja nieruchomości z Zabrza, która od wielu lat współpracuje z międzynarodową agencją nieruchomości Re/Max. Dzięki wymianie doświadczeń z innymi, licencjonowanymi agentami nieruchomości, a także udział naszych pracowników w licznych szkoleniach z branży wpływa na jakość usług świadczonych przez nasze biuro.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą domu na sprzedaż w Zabrzu-Mikulczyce skontaktuj się z naszym agentem, który nie tylko dopełni za Ciebie wszelkich formalności związanych z realizacją transakcji, ale także przedstawi Ci wiele ciekawych usług świadczonych przez biuro Re/Max Gold. Pragniesz rozłożyć płatność za nabytą nieruchomość na raty? Poinformuj o tym agenta Re/Max Gold, wówczas przedstawi Ci on ofertę kredytową.

W naszej ofercie znajdziesz również: apartamenty, domy do wynajęcia, domy Mikulczyce, domy Pawłów, domy Rokitnica, domy na sprzedaż, działki budowlane, kawalerki, lokale do wynajęcia, mieszkania do remontu, mieszkania do wynajęcia, mieszkania Biskupice, mieszkania Helenka, mieszkania Mikulczyce, mieszkania Zaborze, mieszkania Rokitnica, nowe domy Zabrze, nowe mieszkania.

Domy Mikulczyce

SKONTAKTUJ SIĘ Z RE/MAX Gold

telefon biura nieruchomości w Zabrzu

telefon: 32 776 01 70
tel. kom.: 665 167 906

ikona adresu

ul. Kopernika 26
40-064 Katowice

ikona email

e-mail: biuro@remax-gold.pl

ikona skype

gadu-gadu: 4185770
skype: remax-gold

SPRAWDŹ JAK DO NAS TRAFIĆ