• Infolinia: 801 011 282
  • biuro@remax-gold.pl

Domy na sprzedaż Pawłów

Marzy Ci się dom w dzielnicy Zabrza, którą jest Pawłów? Pomożemy Ci w spełnieniu tych marzeń! Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę naszego biura nieruchomości!

Informacje o domach w Pawłowie

Zabrze znajduje się w samym sercu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto słynie z licznych zabytków architektury, a także ośrodków kultury. Na przestrzeni ostatnich kilku lat możemy zaobserwować rosnące zainteresowanie miastem Zabrze, które przekłada się na wzrastającą liczbę mieszkańców. Oczywiście napływająca fala migracyjna znajduje swoje odbicie na lokalnym rynku nieruchomości, na którym największą popularnością cieszą się oferty domów na sprzedaż w Zabrzu-Pawłów.

Zabrze – opis miasta

Zabrze to miasto znajdujące się w centrum aglomeracji Górnego Śląska. Miasto znajduje się w zachodniej części województwa śląskiego, na Wyżynie Katowickiej. Przez miasto przepływają dwie rzeki: Kłodnica oraz Bytomka. Całkowita powierzchnia miasta to 80.40 km2. Zabrze sąsiaduje z takimi miastami ościennymi jak: Gliwice, Bytom, Ruda Śląska, a także powiat gliwicki i powiat tarnogórski.

Mieszkańcy Zabrza mogą poruszać się po mieście za pomocą linii tramwajowych oraz linii autobusowych. Mieszkańcy posiadający własny środek transportu mogą codziennie korzystać z dostępnej infrastruktury drogowej: dróg wojewódzkich, dróg krajowych, tras europejskich czy autostrad.

Pawłów to dzielnica Zabrza, która została przyłączona do miasta w roku 1951. Nazwa dzielnicy pochodzi od imienia syna ówczesnego właściciela Zabrza – Pawła Wilczka. Pawłów przez wielu mieszkańców jest uważany za jedną z najcichszych części miasta.

Domy na sprzedaż Zabrze-Pawłów

Cena domów na sprzedaż w Zabrzu-Pawłów przede wszystkim różni się ze względu na powierzchnię użytkową lokalu, liczby pokoi czy dostępu do ogrodu. Najtańsze domy na sprzedaż w Zabrzu-Pawłów zaczynają się od kwoty 285 000 złotych. Opisywana nieruchomość posiada dwa pokoje, osobną kuchnię, łazienkę oraz przedpokój. Jeśli chodzi o cenę najdroższych domów na sprzedaż w Zabrzu-Pawłów to osiągają one cenę 800 000 złotych. Przy czym najdroższa nieruchomość posiada dwanaście pokoi rozmieszczonych na dwóch kondygnacjach kamienicy.

Zdecydowałeś, że dom na sprzedaż w Zabrzu-Pawłów to oferta której szukasz? Zatem nie czekaj i powiadom licencjonowanego agenta Re/Max Gold, który dopełni wszelkich formalności związanych z kupnem nieruchomości. Tobie pozostanie jedynie złożenie podpisu w odpowiednim miejscu, a także odebranie kluczy.

Re/Max Gold – biuro nieruchomości

Re/Max Gold to profesjonalna agencja nieruchomości, której siedziba mieści się w ścisłym centrum Katowic. Nasze biuro od lat współpracuje z międzynarodową siecią agencji nieruchomości Re/Max. Licencjonowani pracownicy naszego biura nieruchomości w Zabrzu kształtują swoją wiedze, a także doświadczenie podczas licznych szkoleń.

Jeżeli szukasz pośrednika podczas kupna bądź sprzedaży nieruchomości skontaktuj się z pracownikiem Re/Max Gold, który nie tylko przygotuje dla Ciebie specjalną ofertą handlową, ale także dopełni wszelkich formalności. Jeśli planujesz rozłożyć kupno nieruchomości na raty poinformuj o tym naszego agenta, wówczas przedstawi Ci on naszą ofertę kredytową.

W naszej ofercie znajdziesz również: apartamenty, domy do wynajęcia, domy Mikulczyce, domy Pawłów, domy Rokitnica, domy na sprzedaż, działki budowlane, kawalerki, lokale do wynajęcia, mieszkania do remontu, mieszkania do wynajęcia, mieszkania Biskupice, mieszkania Helenka, mieszkania Mikulczyce, mieszkania Zaborze, mieszkania Rokitnica, nowe domy Zabrze, nowe mieszkania.

Domy Pawłów

SKONTAKTUJ SIĘ Z RE/MAX Gold

telefon biura nieruchomości w Zabrzu

telefon: 32 776 01 70
tel. kom.: 665 167 906

ikona adresu

ul. Kopernika 26
40-064 Katowice

ikona email

e-mail: biuro@remax-gold.pl

ikona skype

gadu-gadu: 4185770
skype: remax-gold

SPRAWDŹ JAK DO NAS TRAFIĆ