• Infolinia: 801 011 282
  • biuro@remax-gold.pl

Domy na sprzedaż Rokitnica

Jeśli chcesz kupić domu w Zabrzu w dzielnicy Rokitnica, to polecam Ci moje usługi. Dzięki mnie szybko i bezpiecznie kupisz swój wymarzony dom. Zapraszam do współpracy. Zadzwoń!

Informacje o domach w Rokitnicy

Zabrze to śląskie miasto, które od wielu lat przyciąga do siebie nowych mieszkańców. Na lokalnym rynku nieruchomości sporym zainteresowaniem cieszą się domy na sprzedaż w Zabrzu-Rokitnicy. Spora liczba osób migruje do Zabrza ze względu na doskonałą lokalizację miasta, a także rozwiniętą siatkę komunikacji miejskiej. W czasie wolnym mieszkańcy miasta mogą korzystać z licznych atrakcji jakie oferuje miasto.

Zabrze – kilka słów o mieście

Zabrze to miasto położone na południu Polski, leżące nad rzeką Kłodnicą oraz Bytomką. Miasto sąsiaduje z: Bytomiem, Gliwicami, Rudą Śląską oraz powiatem tarnogórskim i powiatem gliwickim. Miasto zostało podzielone na 15 dzielnic, a także 3 osiedla stanowiące jednostki pomocnicze miasta.

Na terenie miasta znajdują liczne zabytki architektury charakterystyczne dla XIX oraz XX wieku. Do głównych atrakcji turystycznych zaliczamy: kolonię robotniczą na ul. Poległych Górników przy secesyjnej Kopalni Mikulczyce, kolonie patronacką Ballestema, gmach Sądu Rejonowego, zespół zabudowy Szpitala Klinicznego Śląskiej Akademii Medycznej, słynny „Stalowy Dom” znajdujący się przy ulicy Cmentarnej czy Kościół św. Jadwigi. Rokitnica to dzielnica Zabrza, która graniczy z miastem od roku 1951. Dzielnica kojarzy się najbardziej z licznymi budynkami dydaktycznymi oraz domami studenckimi Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Na terenie dzielnicy znajduje się rozbudowana pętla autobusów miejskich, która pozwala na transport pomiędzy różnymi częściami miasta, jak i miastami ościennymi.

Domy na sprzedaż Zabrze Rokitnica – charakterystyka rynku nieruchomości

Średnia cena domów na sprzedaż w Zabrzu- Rokitnica mieszczą się w przedziale 260 000 – 800 000 złotych. Różnica w cenach domów na sprzedaż w Zabrzu-Rokitnica jest zależna od całkowitej powierzchni użytkowej lokalu, liczbie kondygnacji, liczbie łazienek, dostępie do ogrodu, a także liczbie pokoi. Całkowita powierzchnia użytkowa najtańszej nieruchomości liczy 700 m2, a także posiada 5 pokoi, łazienkę, kuchnię oraz przedpokój.

Myślisz, ze oferta domu na sprzedaż w Zabrzu-Rokitnica to oferta dla Ciebie? Nie czekaj i skontaktuj się z agentem Re/Max Gold, który dopełni wszelkich formalności związanych z kupnem nieruchomości.

Profesjonalny pośrednik nieruchomości

Re/Max Gold to profesjonalny pośrednik nieruchomości, którego siedziba mieści się w Katowicach. Re/Max Gold od lat współpracuj z międzynarodową siecią agencji nieruchomości, której efektem jest bogate doświadczenie licencjonowanych pracowników agencji, a także wysoki standard usług oferowanych przez biuro nieruchomośći Re/Max Gold Zabrze.

Planujesz kupno bądź sprzedaż nieruchomości? Skontaktuj się z pracownikiem Re/Max Gold, który wprowadzi Cię w lokalny rynek nieruchomości, a także przedstawi Ci ofertę handlową stworzoną specjalnie dla Ciebie. Jeśli planujesz skorzystać z naszej oferty kredytowej powiadom o tym agenta Re/Max Gold. Wówczas nasz pracownik dobierze najbardziej optymalne rozwiązania dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

W naszej ofercie znajdziesz również: apartamenty, domy do wynajęcia, domy Mikulczyce, domy Pawłów, domy Rokitnica, domy na sprzedaż, działki budowlane, kawalerki, lokale do wynajęcia, mieszkania do remontu, mieszkania do wynajęcia, mieszkania Biskupice, mieszkania Helenka, mieszkania Mikulczyce, mieszkania Zaborze, mieszkania Rokitnica, nowe domy Zabrze, nowe mieszkania.

Domy Rokitnica

SKONTAKTUJ SIĘ Z RE/MAX Gold

telefon biura nieruchomości w Zabrzu

telefon: 32 776 01 70
tel. kom.: 665 167 906

ikona adresu

ul. Kopernika 26
40-064 Katowice

ikona email

e-mail: biuro@remax-gold.pl

ikona skype

gadu-gadu: 4185770
skype: remax-gold

SPRAWDŹ JAK DO NAS TRAFIĆ