• Infolinia: 801 011 282
  • biuro@remax-gold.pl

Kawalerki Zabrze

Chętnie poomgę Ci w dokonaniu bezpiecznej i szybkiej transakcji kupna lub wynajmu kawalerki w Zabrzu. Zadzwoń do mnie i zapytaj o oferty kawalerek, które proponowane są przez nasze biuro nieruchomości!

Informacje o kawalerkiach w Zabrzu

Zabrze to miasto na Górnym Śląsku, które dzieli niewielka odległość od dwóch głównych miast w regionie, mamy na myśli Katowice oraz Gliwice. Studenci chętnie wynajmują tutaj mieszkania jednopokojowe, również dlatego że ceny są tutaj korzystne.

Kawalerki w Zabrzu

Niezaprzeczalną zaletą kawalerek w Zabrzu są niskie opłaty za czynsz, na którego cenę wpływa między innymi metraż lokalu. Remont i umeblowanie kawalerki jest tańsze niż renowacja kilku pokoi w lokalu. Małą przestrzeń ocieplimy bez trudu każdym rodzajem ogrzewania. Mieszkanie jednopokojowe to dobre rozwiązanie również dla osób, które wchodzą w dorosłe życie lub zdecydowały się na mieszkanie w pojedynkę. Kawalerkę może zamieszkiwać jedna osoba lub kilka.

Kawalerki na wynajem

Kawalerka jest lokalem mieszkalnym, który składa z osobnego pokoju, kuchni oraz łazienki z WC, przedpokoju. Oczywiście istnieją różne warianty np. z wydzieloną mała przestrzenią na sypialnię, czy otwartą kuchnią. Kawalerka to lokal, który zazwyczaj ma od 20 do 40 metrów kwadratowych. Ceny wynajmu kawalerki zależą od lokalizacji, rodzaju ogrzewania i innych czynników. Dostępne opcje to ogrzewanie centralne, gazowe lub węglowe. Wszystkie trzy opcje są dostępne w Zabrzu. Do ceny kosztów wynajmu kawalerki należy doliczyć kaucję (jest to opłata zwrotna, jeśli warunki zostaną wypełnione).

Kawalerki na sprzedaż

Niektórzy decydują się na zakup kawalerki w Zabrzu. Można również pomyśleć o inwestycji w taką nieruchomość i jej wynajem. Oczywiście w Zabrzu jest to możliwe. Zakupić można lokal jednopokojowy w centrum miasta lub jego dzielnicach. Możliwość taka jest w kamienicach oraz niskich blokach. Ceny opisywanych nieruchomości zaczynają się od 70 tysięcy.

Zabrze lokalizacja

Wbrew pozorom Zabrze to miasto pełne zielni. Znajduje się tutaj wiele pól, lasów, parków. Warto w końcu obalić mit miasta związanego wyłącznie z przemysłem węglowym. W Zabrzu znajduje się kopalnia Guido, która jest dużą atrakcją tego regionu. Główną ulicą miasta jest ul. Wolności, która liczy sobie niemal 10 kilometrów. Autami miasta jest istnienie teatrów, kin, hal sportowych, rozwinięta komunikacja miejska oraz świetne połączenie drogowe.

Remax Gold – usługi biura nieruchomości

Agenci biura nieruchomości Re/Max Gold Zabrze pomogą Ci w sprawnym, szybkim i bezpiecznym obrocie nieruchomościami na terenie Zabrza oraz innych śląskich miast. Gwarantujemy najlepsze wsparcie kupna, wynajmu lub sprzedaży domu, mieszkania, działki budowlanej, lokalu czy innej nieruchomości w tym regionie. Naszym celem jest przeprowadzenie bezpiecznej transakcji, a także wsparcie merytoryczne klienta.

Biuro Re/Max Gold mieści się w centrum Katowic i jest częścią międzynarodowej sieci agencji. Lokalny oddział istnieje od sześciu lat, co pozwoliło naszym pracownikom zdobyć doświadczenie.

W naszej ofercie znajdziesz również: apartamenty, domy do wynajęcia, domy Mikulczyce, domy Pawłów, domy Rokitnica, domy na sprzedaż, działki budowlane, kawalerki, lokale do wynajęcia, mieszkania do remontu, mieszkania do wynajęcia, mieszkania Biskupice, mieszkania Helenka, mieszkania Mikulczyce, mieszkania Zaborze, mieszkania Rokitnica, nowe domy Zabrze, nowe mieszkania.

Kawalerki Zabrze

SKONTAKTUJ SIĘ Z RE/MAX Gold

telefon biura nieruchomości w Zabrzu

telefon: 32 776 01 70
tel. kom.: 665 167 906

ikona adresu

ul. Kopernika 26
40-064 Katowice

ikona email

e-mail: biuro@remax-gold.pl

ikona skype

gadu-gadu: 4185770
skype: remax-gold

SPRAWDŹ JAK DO NAS TRAFIĆ