• Infolinia: 801 011 282
  • biuro@remax-gold.pl

Mieszkania Biskupice

Na moją pomoc liczyć może każdy, kto zainteresowany jest mieszkaniem w Zabrzu w Biskupicach. Skorzystaj z oferty sprawdzonego biura nieruchomości. Zadzwoń!

Informacje o mieszkaniach w Biskupicach

Zabrze to miasto położone w południowej Polsce, które należy do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. W ostatniej dekadzie do Zabrza napływają nowi mieszkańcy w tym studenci okolicznych uczelni, pary, a także świeżo upieczone małżeństwa. Tak duża migracja przekłada się na zainteresowanie ofertami dostępnymi na lokalnym rynku nieruchomości. Największym zainteresowaniem cieszą się mieszkania do wynajęcia w Zabrzu-Biskupicach, a także mieszkania na sprzedaż w Biskupicach.

Zabrze – charakterystyka miasta

Zabrze to miasto położone na Wyżynie Katowickiej, nad rzeką Bytomką oraz rzeką Kłodnicą. Podział administracyjny dzieli miasto na 15 dzielnic oraz 3 osiedla, stanowiące jednostki pomocowe miasta. Zabrze jak każda aglomeracja na śląsku graniczy z kilkoma miastami, należą do nich: Bytom, Ruda Śląska, Gliwice, powiat tarnogórski oraz powiat gliwicki.

Na terenie całego miasta rozsiane są zabytki z przełomu XIX oraz XX wieku. Do najsłynniejszych perełek architektonicznych zaliczamy: wieżę ciśnień huty Donnersmarcka, zabudowę kopalni „Królowa Luiza”, zabudowę kopalni „Guido”, kolonię patronacką Huty Zabrze, hotel Admiralspalast czy Budynek Muzeum Górnictwa Węglowego. Biskupice przez wielu uważane są za najstarszą dzielnicę Zabrza. Całkowita powierzchnia dzielnicy wynosi 10,24 km2, przy liczbie mieszkańców wynoszącej 12 530. Wiele osób uważa, że to właśnie dzięki Biskupicom wykształciły się pozostałe dzielnice miasta. Architektura Biskupic to typowe domy i kamienice charakterystyczne dla rodzin robotników kopalń i okolicznych hut.

Mieszkania do wynajęcia Zabrze-Biskupice

Średnia cena miesięcznego czynszu mieszkań do wynajęcia w Biskupicach znajduje się w przedziale od 900 do 1600 złotych. W cenę miesięcznego czynszu wchodzi: stała opłata za czynsz, wodę, gaz, prąd oraz media. Grupa najtańszych lokali w tej grupie cenowej to kawalerki, wyposażone w osobną łazienkę oraz kuchnię. Najdroższe mieszkania do wynajęcia w Biskupicach liczą od 3 do 4 pokoi, a także kuchnię, łazienkę oraz przedpokój.

Mieszkania na sprzedaż Zabrze-Biskupice

Na zabrzańskim rynku nieruchomości popularność mieszkań na sprzedaż w Biskupicach w dalszym ciągu rośnie. Najtańsze mieszkania na sprzedaż w Zabrzu w Biskupicach rozpoczynają się od 110 000 złotych. Przy czym ta cena dotyczy lokali posiadających łazienkę, kuchnię, przedpokój oraz 2 pokoje. Najdroższe oferty sięgają kwoty 215 000 złotych. Najdroższa nieruchomość liczy dwie kondygnacje, 4 pokoje, łazienkę oraz kuchnię.

Profesjonalny pośrednik nieruchomości

Re/Max Gold to agencja nieruchomości, której główna siedziba mieści się w sercu Górnego Śląska – Katowicach. Nasza agencja od lat współpracuje z międzynarodową siecią agencji nieruchomości Re/Max. Zdobyta wiedza oraz doświadczenie przekłada się na wysoki standard usług świadczonych przez naszą agencję.

Zainteresowała Cię oferta mieszkania na sprzedaż w Biskupicach? A może planujesz wynająć mieszkanie w Zabrzu? Jeśli zdecydujesz się na którąś z dostępnych ofert powiadom o tym naszego licencjonowanego pracownika, a wówczas dopełni on za Ciebie wszelkich formalności. Jeśli rozważasz zakup nieruchomości w ratach zapytaj agenta Re/Max Gold o dostępną usługę kredytową.

W naszej ofercie znajdziesz również: apartamenty, domy do wynajęcia, domy Mikulczyce, domy Pawłów, domy Rokitnica, domy na sprzedaż, działki budowlane, kawalerki, lokale do wynajęcia, mieszkania do remontu, mieszkania do wynajęcia, mieszkania Biskupice, mieszkania Helenka, mieszkania Mikulczyce, mieszkania Zaborze, mieszkania Rokitnica, nowe domy Zabrze, nowe mieszkania.

Mieszkania Biskupice

SKONTAKTUJ SIĘ Z RE/MAX Gold

telefon biura nieruchomości w Zabrzu

telefon: 32 776 01 70
tel. kom.: 665 167 906

ikona adresu

ul. Kopernika 26
40-064 Katowice

ikona email

e-mail: biuro@remax-gold.pl

ikona skype

gadu-gadu: 4185770
skype: remax-gold

SPRAWDŹ JAK DO NAS TRAFIĆ