• Infolinia: 801 011 282
  • biuro@remax-gold.pl

Mieszkania Helenka

Szukasz mieszkania i postanowiłeś kupić lub wynając je w Zabrzu w dzielnicy Helenka? Skorzystaj z mojej oferty i bądź pewien, że transakcja będzie w pełni bezpieczna. Zadzwoń i zapytaj o moją ofertę!

Informacje o mieszkaniach w Helence

Rynek nieruchomości miasta Zabrze przez ostanie lata nieco się ożywił. Napływ nowych mieszkańców, a także studentów miejscowych uczelni wpływają na stale rosnący popyt lokali na rynku nieruchomości. Najczęściej wybieranymi ofertami są mieszkania do wynajęcia w Zabrzu-Helence na które decydują się przeważnie studenci. Drugie miejsce zajmują mieszkania na sprzedaż w Zabrzu- Helence. Opisywana oferta przyciąga młode małżeństwa, a także pary.

Zabrze – kilka słów o mieście

Zabrze to śląskie miasto położone na Wyżynie Katowickiej, nad rzeką Kłodnicą oraz rzeką Bytomką. Miasto otrzymało prawa miejskie w roku 1992. Zabrze administracyjnie dzieli się na 15 dzielnic oraz 3 osiedla stanowiące jednostki pomocnicze Zabrza. Miasto graniczy z: Rudą Śląską, Bytomiem, Gliwicami oraz powiatem tarnogórskim i powiatem gliwickim.

Mieszkańcy miasta mogą poruszać się po Zabrzu za pomocą linii tramwajowych, linii autobusowych, węzłów kolejowych, dróg wojewódzkich, dróg krajowych, tras europejskich czy autostrad. Dla zwolenników aktywnego spędzania czasu wolnego miasto oferuje piesze wędrówki taki szlakami jak: szlak im. Zygmunta Kleszczyńskiego, szlak Husarii Polskiej, szlak Obrońców Polskiej Granicy czy szlak Okrężny Wokół Gliwic.

Helenka stanowi dzielnicę miasta Zabrze od 1954 roku. Charakterystycznym punktem dzielnicy jest słynny zakład kas fiskalnych – ELZAB. Helenka to jedna z mniejszych dzielnic miasta gdyż jej powierzchnia wynosi 1.4 km2, a liczba mieszkańców 10307.

Mieszkania do wynajęcia Zabrze-Helenka

Na zabrzańskich rynku nieruchomości ceny mieszkań do wynajęcia w dzielnicy Helenka zaczynają się od 800 złotych. W skład miesięcznego czynszu wchodzi: opłata za wodę, prąd, gaz, a także multimedia. Najtańsze mieszkania do wynajęcia w Helence posiadają dwa pokoje, osobną łazienkę, kuchnię, a także przedpokój. Jeśli chodzi o metraż opisywanego lokalu to wynosi on 39 m2.

Mieszkania na sprzedaż Zabrze-Helenka

Średnie ceny mieszkań na sprzedaż w dzielnicy Helenka mieszczą się w przedziale od 69 000 do 185 000 złotych. Cena mieszkań w Zabrzu na sprzedaż w dzielnicy Helenka różni się pod względem powierzchni użytkowej nieruchomości oraz dostępnej liczbie pokoi.

Re/Max Gold – agencja nieruchomości

Re/Max Gold to profesjonalne biuro nieruchomości, które na katowickich rynku działa już od kilku lat. Nasza agencja jest członkiem międzynarodowej sieci agencji nieruchomości Re/Max. Dzięki wymianie doświadczeń, a także zdobytej wiedzy standard usług naszego biura jest tak wysoki.

Licencjonowani pracownicy agencji Re/Max Gold to profesjonaliści, którzy ułatwią Ci zawarcie transakcji związanej wynajęciem bądź sprzedażą mieszkania w Zabrzu, Katowicach czy innych miastach. Jeśli zdecydujesz się na pomoc agenta, wówczas przygotuje on wszelkie dokumenty potrzebne do finalizacji transakcji. Jeśli planujesz rozłożenie płatności za nowo nabytą nieruchomość na raty wówczas poinformuj o tym fakcie pracownika Re/Max Gold. Wówczas przedstawi Ci on atrakcyjną ofertę kredytową naszego biura nieruchomości.

W naszej ofercie znajdziesz również: apartamenty, domy do wynajęcia, domy Mikulczyce, domy Pawłów, domy Rokitnica, domy na sprzedaż, działki budowlane, kawalerki, lokale do wynajęcia, mieszkania do remontu, mieszkania do wynajęcia, mieszkania Biskupice, mieszkania Helenka, mieszkania Mikulczyce, mieszkania Zaborze, mieszkania Rokitnica, nowe domy Zabrze, nowe mieszkania.

Mieszkania Helenka

SKONTAKTUJ SIĘ Z RE/MAX Gold

telefon biura nieruchomości w Zabrzu

telefon: 32 776 01 70
tel. kom.: 665 167 906

ikona adresu

ul. Kopernika 26
40-064 Katowice

ikona email

e-mail: biuro@remax-gold.pl

ikona skype

gadu-gadu: 4185770
skype: remax-gold

SPRAWDŹ JAK DO NAS TRAFIĆ