• Infolinia: 801 011 282
  • biuro@remax-gold.pl

Nieruchomości Sosnowiec - tylko z biurem \REMAX/GOLD

Poszukujesz mieszkania z rynku wtórnego w Zabrzu w dzielnicy Mikulczyce? A może chcesz kupić tutaj nowe mieszkanie? Mamy dla Ciebie szereg ofert. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci każdą z nich!

Informacje o mieszkaniach w Mikulczycach

Zabrze to śląskie miasto podzielone na dzielnice administracyjne oraz osiedla. Wiele osób decyduje się na kupno lub wynajem mieszkania w tym rejonie Zabrza. Wynika to z dobrej lokalizacji oraz korzystnych cen nieruchomości. Chętnie zamieszkują to miasto studenci, młodzi ludzie i rodziny. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty mieszkań na sprzedaż oraz wynajem na Śląsku.

Zabrze

Zabrze to miasto, które zostało podzielone na dzielnice administracyjne:
1. Biskupice
2. Centrum Południe
3. Centrum Północ
4. Grzybowice
5. Guido
6. Helenka
7. Kończyce
8. Maciejów
9. Makoszowy
10. Mikulczyce
11. Osiedle Mikołaja Kopernika
12. Osiedle Młodego Górnika
13. Osiedle Tadeusza Kotarbińskiego
14. Pawłów
15. Rokitnica
16. Zaborze Północ
17. Zaborze Południe
18. Zandka.

Poszukując nieruchomości w Zabrzu warto określić jakie część miasta szczególnie nas interesuje. Komunikacja na Śląsku jest wciąż udoskonalana, a przejazd miedzy dzielnicami czy miastami stał się bardzo prosty i szybki. Może poruszać się samochodem, pociągiem, autobusem lub tramwajem. Miasto pozwala na rozwój oraz bardzo dobre warunki bytowe. Możliwy jest tutaj odpoczynek oraz prowadzenie udanego życia zawodowego.

Mikulczyce

Mikulczyce to jedna z dzielnic administracyjnych miasta. Jest to okolica, która charakteryzuje się terenami zielonymi. Wiele rodzin decyduje się na wynajem lub kupno mieszkania w tej części miasta, gdyż warunki bytowe są tutaj zachęcające. W Mikluczycach znajdują się przedszkola, szkoły podstawowe oraz średnie. Dodatkowym atutem jest występująca tutaj stacja kolejowa.

Mieszkania na wynajem

Mieszkania na wynajem, to nadal często wybierana opcja na Śląsku. Daje ona możliwość wkroczenia w nowy etap, poznawania nowych miejsc, komfortu, a przede wszystkim mobilności. Wynajem często nie wymaga żadnego wkładu pracy ani pieniędzy w remont lokalu. Wnętrza przygotowane są w taki sposób, aby zainteresowani mogli niemal od razu je w pełni wykorzystać. Często prace związane z odświeżeniem nieruchomości wpływają nie minimalizację kosztów wynajmu.

Jedną z istotniejszych spraw jest ilość pomieszczeń w danej nieruchomości. Lokale do wynajęcia w Zabrzy są wielopokojowe lub jednopokojowe. Kawalerki są często wybierane przez studentów, którzy wybierają pobyt w tym mieście. Możliwa jest także opcja wynajmu pokoju.

Mieszkania na sprzedaż

Wiele ogłoszeń dotyczy także mieszkań na sprzedaż w dzielnicy Mikulczyce. Na to rozwiązanie decydują się rdzeni mieszkania Zabrze, ale także Ci, którzy zaczynają przygodę z tym miastem. Ceny nieruchomości są tutaj korzystne. Jest to świetna opcja dla osób pracujących w okolicy miasta (w tym również w Gliwicach). Ceny mieszkań zależą od ich standardu oraz metrażu, a także rodzaju ogrzewania. W Zabrzu występują lokale posiadające ogrzewanie miejskie, węglowe oraz gazowe. Wiele lokali mieście się w ocieplonych budynkach, co stanowi dodatkowy atut. Mieszkania na sprzedaż w Zabrzu mieszczą się w przedziale cenowym od 75 000 do 300 000 złotych. Znajdą państwo lokale pochodzące z rynku wtórnego, a także pierwotnego.

Jeśli są Państwo zainteresowani pomocą agenta nieruchomości podczas kupna mieszkania, zapraszamy do współprac z firmą Re/Max Gold. Nasi pracownicy świetnie znają lokalny rynek, a ich celem jest przeprowadzenie skutecznych, bezpiecznych transakcji na śląskim rynku obrotu nieruchomościami.

W naszej ofercie znajdziesz również: apartamenty, domy do wynajęcia, domy Mikulczyce, domy Pawłów, domy Rokitnica, domy na sprzedaż, działki budowlane, kawalerki, lokale do wynajęcia, mieszkania do remontu, mieszkania do wynajęcia, mieszkania Biskupice, mieszkania Helenka, mieszkania Mikulczyce, mieszkania Zaborze, mieszkania Rokitnica, nowe domy Zabrze, nowe mieszkania.

Mieszkania Mikulczyce

SKONTAKTUJ SIĘ Z RE/MAX Gold

telefon biura nieruchomości w Zabrzu

telefon: 32 776 01 70
tel. kom.: 665 167 906

ikona adresu

ul. Kopernika 26
40-064 Katowice

ikona email

e-mail: biuro@remax-gold.pl

ikona skype

gadu-gadu: 4185770
skype: remax-gold

SPRAWDŹ JAK DO NAS TRAFIĆ