• Infolinia: 801 011 282
  • biuro@remax-gold.pl

Mieszkania Rokitnica

Rokitnica to atrakcyjna lokalizacja na zakup lub wynajem mieszkania w Zabrzu. Jeśli jesteś zainteresowany taką inwestycją, to koniecznie się ze mną skontaktuj. Chętnie Ci doradzę!

Informacje o mieszkaniach w dzielnicy Rokitnica

Polacy chętnie inwestują w nieruchomości na Śląsku, ponieważ jest to rozwiązanie korzystne finansowo. Dodatkowo wielu studentów przebywających w tym województwie decyduje się na wynajmowanie lokali w innych miastach niż Katowice. Wybór ten jest dekodowany często również ze względów finansowych. Dodatkowo Zabrze posiada dobrą ofertę kulturalną oraz rekreacyjną. Poznaj oferty mieszkań na wynajem lub do wykupu w Zabrzu.

Sprzedaż mieszkań w Zabrzu-Rokitnica

W Zabrzu znajdą Państwo mieszkania wyremontowane oraz wymagające odświeżenia. Stan wnętrza oraz budynku wpływa na koszt, który musi pokryć inwestujący. W dzielnicy Rokitnica najczęściej spotykane są lokale dwupokojowe. Mają one metraż około 50 metrów kwadratowych. Rodzaj budynku mieszkalnego to kamienica lub blok. Niektóre z nich są ocieplone, co stanowi niewątpliwą zaletę. Oferty w tej lokalizacji pochodzą z rynku wtórnego. Ceny czynszów mieszkań w Zabrzu są naprawdę korzystne.

Dzielnica Rokitnica – wynajem mieszkań

W Zabrzu – Rokitnicy do wynajęcia znajdziemy przede wszystkim lokale wyremontowane oraz wyposażone w meble podstawowe. Każda nieruchomość składa się z kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Korzystne ceny za wynajem przyciągają do miasta młodych ludzi oraz całe rodziny. Najwięcej mieszkań na wynajem w Zabrzu znajdziemy kiedy określimy kwotę wynajmu na ponad 1000 złotych.

Zabrze – charakterystyka miasta

Zabrze to miasto na Górnym Śląsku, które odznacza się pośród innych miejscowości w tym regionie rozległymi terenami zielonymi. Rozwinął się tutaj sektor komunikacji oraz handlowo-usługowy. Znajdziemy tutaj interesująca ofertę edukacyjną od przedszkoli po uczelnie wyższe. Miasto jest świetnie skomunikowane z Katowicami czy Gliwicami. Możemy tutaj również znaleźć wiele obiektów związanych, z kulturą, rekreacją i sportem.

Dzielnica Rokitnica

Rokitnica to rozpoznawalna dzielnica Zabrza. Mieszczą się tutaj wydziały Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Znajdziemy tutaj również akademiki przeznaczone dla studentów tego uniwersytetu. Młodzi ludzie mogą również zdecydować się na wynajem mieszkania w tej okolicy, jeśli nie są zainteresowani pobytem w domu studenckim.

Oferta Re/Max Gold

Firma Re/max Gold to oddział wielkiej, światowej agencji nieruchomości. Nasi pracownicy skupiają się jedynie na śląskim, lokalnym rynku, co pozwala im na przeprowadzania skutecznych działań. Celem agenta nieruchomości jest przeprowadzanie bezpiecznych transakcji na rynku obrotu nieruchomości, a także satysfakcja klienta.

Kredyt hipoteczny

Wielu inwestorów decyduje się na kredyt hipnotyczny, który pozwala im na kupno wybranej nieruchomości. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie, jeśli warunki zostaną odpowiednio wynegocjowane i dopasowane do potrzeb klienta. Weź pod uwagę pomoc wybranego agenta nieruchomości również w sprawie kredytu. Firma Remax Gold kompleksowo obsługuje klientów. Dzięki wieloletniej, owocnej współpracy z partnerami możemy zaoferować Państwu obsługę kredytu hipotecznego.

W naszej ofercie znajdziesz również: apartamenty, domy do wynajęcia, domy Mikulczyce, domy Pawłów, domy Rokitnica, domy na sprzedaż, działki budowlane, kawalerki, lokale do wynajęcia, mieszkania do remontu, mieszkania do wynajęcia, mieszkania Biskupice, mieszkania Helenka, mieszkania Mikulczyce, mieszkania Zaborze, mieszkania Rokitnica, nowe domy Zabrze, nowe mieszkania.

Mieszkania Rokitnica

SKONTAKTUJ SIĘ Z RE/MAX Gold

telefon biura nieruchomości w Zabrzu

telefon: 32 776 01 70
tel. kom.: 665 167 906

ikona adresu

ul. Kopernika 26
40-064 Katowice

ikona email

e-mail: biuro@remax-gold.pl

ikona skype

gadu-gadu: 4185770
skype: remax-gold

SPRAWDŹ JAK DO NAS TRAFIĆ