• Infolinia: 801 011 282
  • biuro@remax-gold.pl

Mieszkania Zaborze

Chcesz wynająć, kupić lub sprzedaż mieszkanie w Zabrzu w dzielnicy Zaborze? Zadzwoń do mnie, a ja przedstawię Ci ofertę naszego biura. Zapewniam, że będziesz zadowolony!

Informacje o mieszkaniach w Zaborzu

Rynek nieruchomości miasta Zabrze z roku na rok rozkwita. Pośród młodych mieszkańców miasta, a także przyjezdnych studentów coraz większym zainteresowaniem cieszą się oferty wynajmu mieszkań w Zabrzu-Zaborzu. Nic w tym dziwnego ponieważ w Zabrzu znajdują się uczelnie wyższe takie jak: Politechnika Śląska, Śląski Uniwersytet Medyczny czy Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych, które co roku przyciągają nowych studentów. Równie popularnymi ofertami na rynku nieruchomości są mieszkania na sprzedaż w Zabrzu – Zaborzu, które interesują przede wszystkim młode małżeństwa, a także pary szukające własnego mieszkania.

Zabrze – o mieście

Zabrze to miasto położone w południowej Polsce nad rzeką Kłodnicą oraz rzeką Bytomką. Miasto leży na Wyżynie Katowickiej. Sąsiaduje z takimi miastami jak: Bytom, Ruda Śląska, Gliwice oraz powiat tarnogórski i powiat gliwicki. Miasto zostało podzielone na 15 dzielnic oraz 3 osiedla: osiedle Tadeusza Kotarbińskiego, osiedle Młodego Górnika oraz Osiedle Mikołaja Kopernika.

Mieszkańcy miasta mogą poruszać się po terenie całego Zabrza jak i miast ościennych za pomocą linii autobusowych oraz linii tramwajowych. Ponadto przez miasto przebiegają drogi wojewódzkie, drogi krajowe, autostrady oraz trasa europejska.

Zaborze to jedna z dzielnic Zabrza leżąca we wschodniej części miasta. Dzielnica dzieli się na Zaborze Południowe oraz Zaborze Północne. Najczęściej Zaborze przedstawia się jako przykład dzielnicy zamieszkiwanej przez górników. Na ten wizerunek dzielnicy wpływają liczne szyby oraz kominy górnicze okolicznych kopalń jak i koksowni.

Mieszkania do wynajęcia Zabrze-Zaborze

Średnia cena czynszu mieszkań do wynajęcia w Zaborzu kształtują się w następującym przedziale cenowym: 1 500 – 2 300 złotych. W skład ceny miesięcznego czynszu wchodzi opłata za czynsz, gaz, prąd, wodę oraz media. Opisywane mieszkania posiadają 2-3 pokoje, osobną łazienkę, kuchnię oraz przedpokój.

Mieszkanie na sprzedaż Zabrze-Zaborze

Jeśli chodzi o lokalny rynek mieszkań na sprzedaż w Zaborzu to średnia cena na metr2 zaczyna się od kwoty 1 936 złotych. Oferty nieruchomości dotyczącą mieszkań posiadających 2-3 pokoje, kuchnię, łazienkę oraz przedpokój.

Biuro nieruchomości

Re/Max Gold to profesjonalny pośrednik nieruchomości, którego siedziba mieści się w centrum Katowic. Nasze biuro nieruchomości od wielu lat ściśle współpracuje z międzynarodową siecią agencji nieruchomości – Re/Max. Licencjonowani pracownicy naszej agencji stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w krajowych szkoleniach, a także dzięki współpracy z innymi pośrednikami nieruchomości. Zdobyta wiedza oraz umiejętności przekładają się na wysoki standard świadczonych usług przez zespół Re/Max Gold.

Planujesz wynajem mieszkania w Zabrzu-Zaborze? Zatem nie czekaj i skontaktuj się przedstawicielem firmy Re/Max Gold. Nasz agent poprowadzi Cię przez całą transakcję, przygotuje odpowiednią dokumentację, a także przedstawi Ci ofertę usług świadczonych przez biuro, które może Cię zainteresować.

W naszej ofercie znajdziesz również: apartamenty, domy do wynajęcia, domy Mikulczyce, domy Pawłów, domy Rokitnica, domy na sprzedaż, działki budowlane, kawalerki, lokale do wynajęcia, mieszkania do remontu, mieszkania do wynajęcia, mieszkania Biskupice, mieszkania Helenka, mieszkania Mikulczyce, mieszkania Zaborze, mieszkania Rokitnica, nowe domy Zabrze, nowe mieszkania.

Mieszkania Zaborze

SKONTAKTUJ SIĘ Z RE/MAX Gold

telefon biura nieruchomości w Zabrzu

telefon: 32 776 01 70
tel. kom.: 665 167 906

ikona adresu

ul. Kopernika 26
40-064 Katowice

ikona email

e-mail: biuro@remax-gold.pl

ikona skype

gadu-gadu: 4185770
skype: remax-gold

SPRAWDŹ JAK DO NAS TRAFIĆ